...

Frezowanie CNC

Frezowanie jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnionym procesem obróbki skrawaniem na świecie. Wraz z toczeniem pozwalają na wykonanie praktycznie każdej części do róznch maszyn przemysłowych i urzadzeń. W procesie frezowania narzędzie zamocowane we wrzecionie obraca się wokół własnej osi. Mogą to być frez, głowica lub narzędzie wiertarskie. Poruszając się w trzech osiach, tną materiały takie jak stal, metale kolorowe czy tworzywa sztuczne uzyskując praktycznie dowolne kształty.

Frezarka wzbogacona o sterownik przemysłowy i napędy osiowe to Frezarka CNC. Zamiast korbami, jak w maszynach konwencjonalnych, osiami maszyny kręcą silniki, sterowane precyzyjnym komputerem. Takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Maszyna numeryczna, której kinematyka realizowana jest przez sztywne śruby kulowe, może produkować elementy o bardzo wysokiej precyzji, nawet poniżej 0.01 mm. Komputer, synchronizując pracę wielu osi, pozwoli na wykonanie skomplikowanych kształtów, nieosiągalnych wcześniej dla człowieka w żadnym racjonalnym czasie. Zalety frezarek numerycznych widoczne są jednak najbardziej przy produkcji seryjnej. Po ustawieniu maszyny, stworzeniu programu, operatorowi pozostaje jedynie wymiana materiału i kontrola jakości. Uwalnia to znaczną część jego czasu, w efekcie czego pozwala na produkcję na dwu lub więcej stanowiskach, dzięki czemu nasi klienci mogą się cieszyć krótkimi czasami realizacji oraz racjonalnymi wycenami.

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC to nasza specjalność! Z dumą oferujemy wysokiej jakości usługi produkcji części maszyn. Dzięki zaawansowanej technologii frezowania, tworzymy precyzyjne i trwałe produkty, które spełniają najwyższe wymagania klientów. Nasz doświadczony zespół zapewnia, że każdy projekt jest realizowany z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Wybierając nasze usługi frezowania CNC, otrzymasz nie tylko doskonałą jakość wykonania, ale również szybki termin realizacji i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę i rozpocząć owocną współpracę. ExtremeCNC – Twoja pewność doskonałej jakości i profesjonalizmu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.